banner51

Çorlu TSO Başkanı Volkan, “Şahıs işletmelerine 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı”

ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI (ÇORLU TSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI İZZET VOLKAN ODA ÜYELERİNİN FİNANSMAN İHTİYACINA DESTEK OLMAK İÇİN DEVREYE ALINAN NEFES KREDİSİNİN YANI SIRA ŞAHIS İŞLETMELERİNE DE 25 BİN TL’YE KADAR KREDİ İMKANI SUNULDUĞUNU SÖYLEDİ.

Çorlu TSO Başkanı Volkan, “Şahıs işletmelerine 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı”

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan oda üyelerinin finansman ihtiyacına destek olmak için devreye alınan ’Nefes Kredisi’ nin yanı sıra şahıs işletmelerine de 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunulduğunu söyledi.

Yıllık cirosu 25 milyon liranın altında olan Çorlu TSO üyesi küçük işletmelerin odadan alacakları üyelik belgesi ile Nefes Kredisi kullanabileceklerini anımsatan İzzet Volkan şahıs işletmesi üyelerinin de 25 bin TL krediyi yüzde 7.5 faiz oranı ile kullanabilecek, ayrıca 25 bin TL limitli kredi kartı alabilecekler” dedi.

Nefes Kredisi başvurusunda vergi ve SGK borcu yoktur yazısı istenmeyeceğini de sözlerine ekleyen Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan, “İlave maddi teminat yok. 50 bin lira kredi için 150 TL, 100 bin lira için 300 TL banka masrafı dışında ek masraf olmayacak. KGF kefaleti için mevzuat gereği binde 75 komisyon alınacak ve tüm sektörler başvurabilecek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 12:12
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER