banner51

Kazdağları turizmine katkı sağlayacak

ÇANAKKALE’NİN, EZİNE-BAYRAMİÇ İLÇE ARASINDA KARAYOLU GENİŞLETME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. 21,8 KİLOMETRELİK YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDIĞINDA KAZDAĞLARI TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK.

Kazdağları turizmine katkı sağlayacak

Çanakkale’nin, Ezine-Bayramiç ilçe arasında karayolu genişletme çalışmaları devam ediyor. 21,8 kilometrelik yol genişletme çalışmaları tamamlandığında Kazdağları turizmine büyük katkı sağlayacak.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, 14. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden Ezine-Bayramiç arasında yol genişletme ve Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) kaplama çalışmalarını yerinde inceledi.

Ezine’den başlayıp Bayramiç ilçesine kadar yapılacak olan 21,8 kilometrelik BSK kaplamalı yol çalışmaları tamamlandığında; Çanakkale’nin tarihi ve turizm bölgeleri arasında önemli bir yere sahip Bayramiç ilçemizdeki Çanakkale Ayazma Pınarı Tabiat Parkı(Kazdağı) ile Mehmet Akif Ersoy Evi Müzesi gibi turizm bölgelerini ziyaret edecek vatandaşlara daha güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi imkanı sağlanmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2020, 22:44
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER