banner51

MÜSİAD'da Yeniden Abdurrahman Kaan Dönemi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) 25. Olağan Genel Kurulunu yeni hizmet binasında gerçekleştirdi. Olağan Genel Kuruluda MÜSİAD Genel Başkanlığına yeniden Abdurrahman Kaan seçildi.

MÜSİAD'da Yeniden Abdurrahman Kaan Dönemi

MÜSİAD’ın 25. Olağan Genel Kurulu’na ve Genel Merkez Resmi Açılış Törenine , Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, MÜSİAD Şube Başkanları, MÜSİAD üyeleri katılırken , MÜSİAD Tekirdağ Şubesi’nden  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Candan , MÜSİAD Tekirdağ Kurucu Başkanı Dr.Oktay Dede ve şube üyeleri katılım sağladı.
Tekirdağ, Malkara’da firmaları bulunan Kaanlar Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Kaan'ın ailesi, kurulduğu günden bu yana MÜSİAD'da yer alıyor. 2002 yılında derneğe katılan Abdurrahman Kaan, 2006-2009 döneminde MÜSİAD'da Gıda Tarım Sektör Kurul Başkanlığı yaptı. 2009'dan sonra MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak Sektör Kurullarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı, Bütçe ve Mali İşler Başkanlığı yapan Kaan, 4 yıl süreyle de Teşkilatlanmadan Sorumlu olarak çalıştı. 2017-2019  döneminde MÜSİAD Genel Başkanlık görevini üstlendi.
 
Tekirdağ Şube Başkanı Ahmet CANDAN,  Genel Kurul Sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi;
‘2 yıldır Genel Başkanlığımızı yapan  Sayın  Abdurrahman  KAAN’a MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan ve bizden her konuda desteğini esirgemeyen Kurucu Başkanımız Sn. Oktay DEDE’ye ve yönetim kuruluna verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.
25. Olağan Genel Kurulunun sonucunda,  tekrardan Genel Başkanlığa seçilen  Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan’ı ve  MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Kurucu Başkanımız Sayın Dr. Oktay Dede'yi tebrik ederiz. Yeni yönetimin , camiamız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz.’dedi.

İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER