banner51

Ata model uçak yapımı kursu düzenlendi

Lüleburgaz ilçesinde 8. Trakya Tarım Hayvancılık Süt Ürünleri ve Tohum Fuarı açıldı.Kapalı pazar yerinde düzenlenen fuarda yerli ve yabancı firmalara ait tarım alet ve ekipmanları sergileniyor. Yaklaşık 100 firmanın...

Ata model uçak yapımı kursu düzenlendi

KIRKLARELİ (AA) - Lüleburgaz ilçesinde 8. Trakya Tarım Hayvancılık Süt Ürünleri ve Tohum Fuarı açıldı.

Kapalı pazar yerinde düzenlenen fuarda yerli ve yabancı firmalara ait tarım alet ve ekipmanları sergileniyor.

Yaklaşık 100 firmanın stant açtığı fuar vatandaşların ilgisini çekiyor.

Fuar 28 Nisan Cumartesi gününe kadar açık kalacak.

- Zirve Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü kuruldu

Lüleburgaz'da Zirve Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü kuruldu.

Kulüp Başkanı Birsen Özgür, düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, kulüp olarak 10 branşta faaliyet gösterdiklerini söyledi.

Diğer branşlarda antrenör arayışlarına devam ettiklerini belirten Özgür, hedeflerinin başarılı sporcuların yanı sıra milli, insani ve ahlaki değerlere önem veren, paylaşmayı bilen, disiplinli, saygılı, sağlıklı bir nesil yetişmesine katkıda bulunmak olduğunu kaydetti.

- Ata model uçak yapımı kursu

Türk Hava Kurumu (THK) Lüleburgaz Şubesi öcülüğünde model uçak yapım kursu düzenlendi.

Ata model uçak yapım kursunu tamamlayan öğrencilere sertifika Lüleburgaz Belediyesi'nde düzenlenen törenle THK Şube Saymanı Hasan Aktaş tarafından verildi.

Aktaş, etkinlikte yaptığı konuşmada, 35 adet model uçak yapıldığını belirterek, 2 gün süren kursta başarılı olan öğrencilere sertifikalarının teslim edildiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 09:49
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER