banner51

‘Sağlıklı nesil, sağlıklı gelecek yetenek’ yarışması ödülleri sahiplerini buldu

banner65

TÜRKİYE YEŞİLAY GENEL MERKEZİ VE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NIN İŞ BİRLİĞİYLE GENÇLERİ BAĞIMLILIKLARDAN KORUMAK AMACIYLA BU YIL 10’UNCUSU DÜZENLENEN “SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK YETENEK YARIŞMASINDA” DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI.

‘Sağlıklı nesil, sağlıklı gelecek yetenek’ yarışması ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Yeşilay Genel Merkezi ve Milli Eğitim Bakanlığının iş birliğiyle gençleri bağımlılıklardan korumak amacıyla bu yıl 10’uncusu düzenlenen “Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek yetenek yarışmasında” dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Edirne Lisesinde düzenlenen ödül töreni, korana virüs tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda katılımcı ile düzenlenen ödül töreni; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerin edebi ve görsel kategori olmak üzere 2 dalda yarıştığı “Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek yarışmasına” 2020 yılında Edirne İli toplam bin 553 eser ile katılım gösterdi.

Tören gerçekleşen konuşmaların, ödül takdiminin ve oluşturulan serginin gezilmesinin ardından son buldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 15:03
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER