banner51

Tekirdağ’da askıda su faturası uygulaması

TESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE KORONA VİRÜS SALGINI SÜRECİNDE ZOR GÜNLERİN BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMA İLE AŞILMASI AMACIYLA ASKIDA FATURA UYGULAMASI BAŞLATILDI.

Tekirdağ’da askıda su faturası uygulaması

TESKİ Genel Müdürlüğünce korona virüs salgını sürecinde zor günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma ile aşılması amacıyla askıda fatura uygulaması başlatıldı.

TESKİ Genel Müdürlüğü İnternet sitesinde yapılan duyuruda “TESKİ Faturasını ödeyemeyen vatandaşlarımızın yerine siz ödeyin. Hayat devam etsin’ sloganıyla askıda fatura uygulaması başlatıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgınıyla mücadele ediyoruz. Birlik içerisinde hareket ettiği zaman tüm zorlukların üstesinden gelebilen bir milletiz. Bu zor günleri de birlikte mücadele ederek aşacağız. İnanç, örf ve geleneklerimizde bir elin verdiğini öbür elin görmeyeceği şekilde yardım etme anlayışı var. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak bu anlayıştan hareketle, “Askıda Fatura” uygulamamızı başlattık.Ödeme güçlüğü çeken vatandaşlarımızın faturaları bu sisteme yüklenecek ve ödemeleri hayırsever vatandaşlarımız tarafından gerçekleştirilecek. Toplumsal dayanışmayı arttırarak sağlıklı ve mutlu yarınlara hep beraber yürüyebilmek için imkânı olan vatandaşlarımızı bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. İhtiyaç sahiplerine destek olacak tüm hayırseverlere şimdiden teşekkür ediyorum. Özlem duyduğumuz sağlıklı, mutlu, huzurlu, güzel ve güneşli günleri hep beraber göreceğimize olan inancımla tüm halkımıza sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 14:11
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER