banner51

Başkan Yurdakul’dan Kadir Albayrak’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Yurdakul’dan Kadir Albayrak’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a eşi Seda Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, geçmiş dönemde Malkara mahallelerinde görev yapan ve yeni göreve seçilen muhtarlar eşlik etti.

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a başkanlık görevinin hayırlı olması dileklerinde bulunup, çiçek takdim ettiler.

Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl ve CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan 31 Mart Yerel Seçimlerinin Ülkemize, İlimize ve ilçemize hayırlı olması dileklerini belirten kısa bir konuşma gerçekleştirdiler.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmasında; “Malkara’da Millet İttifakı ile birlikte güzel bir seçim yaşadık. Hepimizin tek gayesi hemşerilerimizin bize verdiği sorumluluğu en güzel şekilde taşıyıp, yaşadığımız kente faydalı olabilecek hizmetleri ortaya sunmak. Kadir Başkanımla güzel bir 5 yılı geride bıraktık. Umuyorum önümüzde ki 5 yıl Türkiye’nin normalleşmesi açısından, Tekirdağ ve Malkara’nın hizmet alması açısından geçtiğimiz 5 yıldan daha güzel bir dönem olacak. Ülkemizin şartları belli. Ciddi bir ekonomik sıkıntı içerisindeyiz. Bizler de hemşerilerimizden, muhtarlarımızdan gelen talepleri ekonomik şartlar çerçevesinde değerlendirip, öncelik sırasına göre tüm hemşerilerimizin mutlu olacağı bir kenti hep beraber inşa etmek istiyoruz. Ben geçtiğimiz dönemde çabası için Kadir Başkanıma, görev yapan meclis üyelerime, muhtarlarıma teşekkür ediyorum. 77 mahallesiyle bütün hemşerilerimizin mutlu olduğu bir 5 yılı geride bırakacağız. Siyaseti bir kenara bırakıp yaşadığımız şehre faydalı hizmetler yaparak 53.000 hemşerimizle bir olup kucaklaşmaya ihtiyacımız var. Muhtarlarımız bizler için çok değerli. Gerek bizler adına gerek ise diğer kurumlar adına eli, ayağı, gözü, kulağı gibi çalışıp bütün sorunları, sıkıntıları bizlere bildirip hep beraber bütün hemşerilerimizin dertlerine derman olacağız. Muhtarlarımıza Kadir Başkanımıza ziyarette bizlere eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Tekirdağ ve Malkara için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından görüş alışverişinde bulunulması ile ziyaret son buldu.

İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER