Kadın Girişimciler Başkanı’nı Seçti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren ve geçtiğimiz günlerde İcra Komitesi seçimlerini tamamlayan TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını yaptı. Doğal üyeler olan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Genel Sekreter İrfan Ekici’nin katılımıyla yapılan ilk toplantıda İcra Komitesi, yeni Başkan ve Başkan Yardımcılarını da seçti.

Kadın Girişimciler Başkanı’nı Seçti

Kadın Girişimciler İcra Kurulu kendi arasında yaptığı seçimlerde Aynur Çeşmeliler’i Başkan olarak seçerken, Başkan Yardımcılıklarına ise, Burcu Ergene, Nihal İşbilen ve Melek Yeşil Sarıtaş seçildi.

TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Aynur Çeşmeliler yaptığı açıklamada; Kadın girişimciler olarak kadının iş dünyasındaki sorumluluk ve görevlerinde farkındalık oluşturmayı, yöneten ve yönetişim içerisinde olan kadın müteşebbisleri iş dünyasına kazandırmayı hedeflerimiz olarak görmekteyiz. Bu vesile ile başta ilimizde olmak üzere kadın girişimcilerimize, icra kurulunda yer alan icra kurulu üyelerimize seçimin hayırlı olmasını temenni ediyorum, dedi.

Başkan Çeşmeliler, ‘’girişimciliğin özendirilmesi başta olmak üzere çeşitli sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyetlerde birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imza atacaklarını belirterek icra komitesinde yer alan kadın girişimcilere teşekkür etti.

Anadolu Ajansı tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryal
müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır.
Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER