banner51

Korona virüsüne karşı çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ, ŞEHRİMİZDE KORONA VİRÜSÜ’NE KARŞI BAŞLATTIĞI MÜCADELE KAPSAMINDA ALDIĞI TEDBİRLERİNİ ARTTIRMAYA DEVAM EDİYOR.

Korona virüsüne karşı çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, korona virüsüne karşı başlattığı mücadele kapsamında aldığı tedbirlerini arttırmaya devam ediyor.

“Atmazsan Batmaz” sloganıyla rutin çöp toplama işlemini şehrin dört bir yanında gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöplerin toplanmasının ardından da çöp konteynerlerinin tek tek yıkama çalışmasını yapıyor.

İlaçlı suyla dezenfekte ediliyor

Alınan çöplerin ardından konteyner yıkama makinesi ile alınan konteynerler ilaçlı suyla dezenfekte edilirken olası bir virüs kaynağı olma durumunun önüne geçiliyor.

“Bu illeti hiçbir vatandaşımıza bir şey olmadan bir an önce def etmek istiyoruz”

Korona virüsüne karşı Süleymanpaşa Belediyesi olarak çalışmaları en üst seviyeye çıkardıklarını dile getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle gerekli çalışmaları titizlikle yürütmekteyiz. Aldığımız tedbirler kapsamında daha önceden de gerçekleştirdiğimiz konteyner yıkamalarımızı sıklaştırarak dezenfekte etmekteyiz. Devletimizin aldığı tedbirler kapsamında özellikle dezenfekte çalışmalarımızı en üst seviyeye çıkarıp bu illeti hiçbir vatandaşımıza bir şey olmadan bir an önce def etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 18:25
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER