banner51

TRAKYAKA Kırklareli'nde toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), mayıs ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Kırklareli'nde gerçekleştirdi.

TRAKYAKA Kırklareli'nde toplandı

TRAKYAKA'dan yapılan açıklamaya göre, Pınarhisar ilçesine bağlı Sütlüce köyünde Tekirdağ Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Şahin'n gündemi arz etmesiyle başladı.

Kamu yararlanıcı projelerinin uygulama izinlerinin görüşülmesinin ardından ajans faaliyetleri ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın gerçekleştirilmesini talep ettiği mesleki ve teknik eğitim faaliyetlerine yönelik 2019 yılı çalışma programı ve Bütçesinin revize edilmesi görüşüldü.

Toplantı dilek ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi. 

Anadolu Ajansı

İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER