Atatürk Ortaokulu Hentbol Takımı'ndan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a Ziyaret

Atatürk Ortaokulu Kız ve Erkek Hentbol Takımı, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u makamında ziyaret ettiler.

Atatürk Ortaokulu Hentbol Takımı'ndan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a Ziyaret

Belediye Meclis Odasında gerçekleşen ziyarette; Atatürk Ortaokulu Müdürü Kemal Kartal, Beden Eğitimi Öğretmenleri Deniz Bozlar, Latif Namlı ve Atatürk Ortaokulu Kız ve Erkek Hentbol takımı sporcuları yer aldı.

Gençlerimizi her alanda spora teşvik etmek için mücadele verdiklerini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Gençlerimizin spora daha çok yönelmelerini sağlamak ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için üzerime düşen görevleri yerine getirmekten mutluluk duyuyorum. Spor adına ter döken, bu uğurda emek sarf eden bütün sporcularımız bizim gözbebeğimizdir. Atatürk Ortaokulu Kız ve Erkek Hentbol Takımı öğrencilerimize de spor hayatında ve katılacakları turnuvalarda başarılar diliyorum. Turnuvalarda Malkaramızın adını en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphem yok. Malkara Belediyesi olarak kendilerinin her zaman yanında olacağız.” dedi.

Atatürk Ortaokulu Müdürü Kemal Kartal ise destekleri ve güzel temennilerinden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER