banner51

Daha Temiz Bir Malkara İçin El Ele

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Malkara Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen etkinlikte Özel Ay Final Temel Lisesi Öğrencileri tarafından Sinanpaşa Ağaçlandırma Sahası mesire alanında daha temiz bir çevre için çöp toplayıp çevre temizliğine katkıda bulundular.

Daha Temiz Bir Malkara İçin El Ele

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Çevre bilincinin geliştirilmesi ve ortaklaşa iş gücünün pekiştirilmesi amacıyla Özel Ay Temel Lisesi öğretmenleri ile gönüllü öğrencilerinin yapmış olduğu etkinlik şahsımı son derece mutlu etti. Yapılan bu etkinlik gelecek nesilleri bilinçlendirmek ve toplumda çevre bilincini oluşturmak için örnek bir davranış. Bizler Belediye olarak daha temiz bir nefes, daha temiz bir Malkara için çalışmalarımızı ivedilik ile yerine getiriyoruz. Ancak daha temiz bir Malkara doğayı kirletmemekle mümkün. Çünkü en güzel temizlik kirletmemektir. Hemşerilerimden çevreye karşı duyarlı olmalarını bekliyorum. Çevremize karşı duyarlı olalım ki gelecek nesillere temiz bir Malkara bırakalım. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize emekleri, duyarlıkları ve yarattıkları farkındalık için teşekkür ederim, dedi.

Özel Ay Final Temel Lisesi Coğrafya Öğretmeni Özcan Çelik ise sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür edip, öğrencileri ile birlikte temiz bir mesire alanında piknik yapmanın keyfini çıkardılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 22:01
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER