banner51

Emlak Vergisi Ve İşyerlerine Ait Çevre Temizlik Vergisinin 1. Taksit Son Ödeme Tarihi: 31 Mayıs 2019 Cuma

banner65

Emlak Vergisi ve İşyerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan Reklam Vergisi, Evsel Katı Atık Toplama ve Taşıma Ücretleri 2019 yılı 1. taksitlerinin ödenmesine başlanmış olup, 31 Mayıs 2019 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

Emlak Vergisi Ve İşyerlerine Ait Çevre Temizlik Vergisinin 1. Taksit Son Ödeme Tarihi: 31 Mayıs 2019 Cuma

Emlak Vergisi ve İşyerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan Reklam Vergisi, Evsel Katı Atık Toplama ve Taşıma Ücretleri 2019 yılı 1. taksitlerini ödemeyen mükelleflerden bitim tarihinden itibaren geçen her ay için ayrı ayrı olmak üzere %2 gecikme zammı alınacaktır.

Mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için Emlak Vergisi ve İşyerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan Reklam Vergisi, Evsel Katı Atık Toplama ve Taşıma Ücretleri 2019 yılı 1. taksitlerini 31 Mayıs 2019 Cuma  günü mesai saati bitiminden önce ödemeleri gerekmektedir.

Sayın halkımıza önemle duyurulur.

İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER