Kurslara İlgi Her Geçen Gün Artıyor

Malkara Belediye Akademisinin Hayat Boyu Öğrenme sloganıyla ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu kurslara ilgi her geçen gün artarak devam ediyor.

Kurslara İlgi Her Geçen Gün Artıyor

Malkara’da hemşerilik bilincini geliştirmek, vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın kişisel gelişimlerini katkı sağlamak için Malkara Belediye Akademisi bünyesinde Pilates, Ahşap Boyama, İğne Oyası, Amigurumi ve Satranç kursları düzenleniyor.

Eğitime yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunu belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara Belediye Akademisi ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza sosyal, kültürel ve eğitim alanında birçok kurs düzenliyor. Akademimizde ev hanımlarımız için el becerisi kurslarımız, gençlerimiz için gençlik kurslarımız yer alıyor. Çocuklarımız için düzenlenen oyun kurslarımız da çocuklarımız hem eğleniyor, eğlenirken de öğreniyorlar. Belediye Akademisi kurslarına katılan vatandaşlarımız aldıkları eğitimler ile kişisel gelişimlerini sağladıkları gibi aile ekonomilerine de katkı sağlıyorlar.

Belediye Akademisi kurslarımız siyasi ayrım, sosyal ve ekonomik farklar gözetmeksizin tüm hemşerilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Belediye Akademisi kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımız kayıtlarını yaptırabilirler, şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 10:09
Anadolu Ajansı tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryal
müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır.
Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER