banner51

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Mia Et Lokantasında düzenlenen kahvaltı programında mahalle muhtarları ile buluştu.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Gerçekleştirilen yemek programına; Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, Mahalle Muhtarları katıldı.

Programda konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Dün istemediğimiz üzücü bir olay yaşadık. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı bir kez daha lanetle kınıyorum. Dünyanın neresinde olursa olsun terörün her türlüsünü kınayarak sözlerime başlamak istiyorum. Uzun bir süre önümüzde seçim gözükmüyor. Malkaramıza yaşadığımız mahallelerimize birlikte hizmet edeceğiz. Malkara’da siyaseti bitirip Malkara’ya nasıl faydalı olabiliriz diye düşünerek bunun mücadelesini vermek zorundayız. Muhtarlarımız 77 mahallemizde bizlerin gözü, kulağı, eli, ayağı. Bu yüzden birlikte 5 yılı uyum içerisinde tamamlayıp yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz mahallelerimizde kimseyi ayrıştırmadan, herkesle kucaklaşıp en fazla nasıl yardımcı olabiliriz diye düşünerek bunun mücadelesini vermek zorundayız. Hemşehrilerimizin takdiriyle 40 mahallemizde muhtarlarımız değişti. Geçmiş dönemde görev yapan muhtarlarımıza ve yeni seçilen muhtarlarımıza hayırlı olsun. Hep beraber inşallah bütün talepleri belirli bir süre çerçevesinde yerine getirerek hemşehrilerimizin yaşadığı yerlerde mutlu olmasını sağlayacağız. Önümüzde ki süreçte daha fazla bir araya gelerek birbirimizi yakından tanıyacağız. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor, başarılı görevler diliyorum.” dedi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un ardından konuşma yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş yeni seçilen Mahalle muhtarlarına hayırlı olsun dileklerini iletti..

Konuşmaların ardından sohbet eşliğinde geçen kahvaltı programı son buldu.

İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER