banner51

Bu kez de kanlarıyla hayat kurtardılar

banner65

EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, TÜRK KIZILAY’INA KAN BAĞIŞLARI İLE TAM DESTEK VERDİ.

Bu kez de kanlarıyla hayat kurtardılar

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Türk Kızılay’ına kan bağışı ile destek verdi.

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü bahçesine getirilen Türk Kızılay kan bağışı tırında polis memurları gönüllü kan bağışçısı oldu. Edirne Kan Bağış Merkezi’nde görev yapan Dr. Erhan Aksoy, “Emniyetimiz sağ olsunlar, bizim güvenliğimizi sağladıkları gibi canlarımıza da katkıda bulunarak, kanlarıyla canlarımıza katkıda bulunuyorlar sağ olsunlar teşekkür ediyoruz kendilerine” dedi.

“Pandemi döneminde kan stoklarımızda ciddi düşüşler yaşandı”

Dr. Aksoy, “Maalesef pandemi döneminde kan stoklarımızda ciddi düşüşler yaşandı. Bu dönemde kurumlarımızın bizimle yapmış oldukları bu iş birlikleri çok çok önemli. Emniyet Müdürlüğümüzün nezdinde diğer tüm kurumlarımıza ve vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum buradan. Maalesef Covid pandemisi döneminde bağış düşüyor ama hastalıklarda ve kan ihtiyacında bir düşüş olmuyor. Tüm vatandaşlarımızdan kan bağışına bu dönem için biraz daha istekli, gönüllü ve daha dikkatli bir şekilde yapmalarını hastalarımız adına kendilerinden talep ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 20:19
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER