banner51

Ergene Belediyesi’ne maske desteği

KENDİ BÜNYESİNDE MASKE ÜRETİM TESİSİ KURARAK MASKE ÜRETİMİNE BAŞLAYAN ASYAPORT ERGENE BELEDİYESİ’NE 2 BİN 500 ADET MASKE DESTEĞİNDE BULUNDU. MASKELERİ ASYAPORT YÖNETİCİLERİNDEN TESLİM ALAN BAŞKAN YÜKSEL, “BU ZOR GÜNLERDE DAYANIŞMANIN VE YARDIMLAŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ OLUŞTURAN ASYAPORT’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ” DEDİ.

Ergene Belediyesi’ne maske desteği

Kendi bünyesinde maske üretim tesisi kurarak maske üretimine başlayan Asyaport Ergene Belediyesi’ne 2 bin 500 adet maske desteğinde bulundu. Maskeleri Asyaport yöneticilerinden teslim alan Başkan Yüksel, “Bu zor günlerde dayanışmanın ve yardımlaşmanın en güzel örneğini oluşturan Asyaport’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Artan maske ihtiyacını karşılamak için Asyaport Limanı kendi bünyesinde maske üretim tesisi kurarak maske üretimine başladı. Üretimini hijyenik şartlarda sürdüren Asyaport maskeleri Tekirdağ, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki firma personellerine ve halka ulaştırırken Ergene Belediyesine de 2 bin 500 adet maske desteğinde bulundu.

Maskeleri Asyaport yöneticilerinden teslim alan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Asyaport yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz, salgınla mücadele kapsamında en çok ihtiyaç duyulan maskelerden Belediyemize destekte bulundular. Hep birlikte, dayanışma içerisinde koronavirüs salgınından kurtularak, beklediğimiz o güzel günlere kavuşacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 14:13
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER