banner51

Öğrencilere Covid-19 eğitimi

banner65

ÇORLU İLÇE GENELİNDE YER ALAN VE EĞİTİM-ÖĞRETİME BAŞLAYAN OKULLARIN ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK OLARAK DÜZENLENEN COVİD-19 BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİ VE EĞİTİM TOPLANTILARI SÜRÜYOR.

Öğrencilere Covid-19 eğitimi

Çorlu ilçe genelinde yer alan ve eğitim-öğretime başlayan okulların öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Covid-19 bilgilendirme seminerleri ve eğitim toplantıları sürüyor.

Yaşanan yeni tip korona virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çorlu İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen eğitim ve bilgilendirme seminerleri sürüyor.

Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan ve Ergene İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Rıza İçel de İMKB Fen Lisesi’nde Okulum Temiz projesi kapsamında Covid-19 ile ilgili olarak düzenlenen Koruyucu ve Önleyici Tedbirler Sağlık Eğitimi’ne katıldı. Düzenlenen eğitim kapsamında Çorlu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Rıza İçel öğrencilerle söyleşide bulunarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 19:24
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER