banner51

Salgınla mücadele tavizsiz sürüyor

banner65

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI, BAHÇELİEVLER MAHALLESİ TOKİ CİVARINDAKİ TÜM CADDE VE SOKAKLAR, BARBAROS MAHALLESİ LİMAN YOLU, FİKRET YILMAZ PARKI VE ÇEVRESİ, KIRSAL MAHALLELERDEN DEMİRLİ MAHALLESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Salgınla mücadele tavizsiz sürüyor

Süleymanpaşa Belediyesi, korona virüsü salgını mücadelesini Mart ayından bu yana kararlılıkla sürdürüyor. Merkez mahallelerin yanı sıra eski beldeler ve kırsal mahallelerde cadde ve sokak dezenfeksiyon çalışmaları titizlikle yürütülürken, salgına karşı alınacak önlemler konusunda bilgilendirme çalışmaları da devam ediyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışmaları, Bahçelievler Mahallesi TOKİ civarındaki tüm cadde ve sokaklar, Barbaros Mahallesi Liman Yolu, Fikret Yılmaz Parkı ve çevresi, kırsal mahallelerden Demirli Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Ayrıca 100. Yıl Mahallesi Veteriner Sokak ve çevresi, Mumcu Çeşme Caddesi ve bağlı sokaklar, Kumbağ Mahallesi Karagül, Ali Reis ve Karçiçeği Sokak ile Karadeniz Mahallesi’nde Trabzon Caddesi ve Giresun Sokak başta olmak üzere bağlı sokaklarda dezenfeksiyon faaliyetleri yürütüldü.

Çalışmaların mahalle bazında düzenli olarak devam ettiği ifade edilirken, Süleymanpaşa Belediyesinin salgın tehdidi tamamen ortadan kalkana kadar mücadeleyi taviz vermeden sürdüreceği kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 15:02
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER