banner51

Bizi Hesaba Katmayanları Sandıkta Şaşırtacağız

Büyük Birlik Partisi Malkara Belediye Başkan Adayı Bahri Demir “Bizler Büyük Birlik Partisi olarak milliyetçiliği, muhafazakarlığı en güzel şekilde meczetmiş bir siyasi partiyiz. Türk milletinin mayası çimentosu olma görevini üstlendik. Devletimizin bekasını, milletin huzur ve refahını belirleyen bir parti olduk. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinden gitmek ilk görevimiz olacaktır. Yapılan yanlışlıkların ve yolsuzlukların karşısında olacağımız kesindir” dedi.

Bizi Hesaba Katmayanları Sandıkta Şaşırtacağız

‘Önce Malkara Öncü Malkara’ sloganı ile yola çıktıklarını belirten Belediye Başkan Adayı Bahri Demir; "Bizi hesaba katmayanları sandıkta şaşırtacağız. Alnımız ak duruşumuz dik. Eğilmeden ve bükülmeden doğruları halka söylüyoruz. Belediye’de, birimlerinde ve bağlı bulunan kuruluşlarında yolsuzlukları haksız kazançları biliyoruz. Belediye’ye kesilen yüksek miktardaki yandaş firmaların faturaları, bağlı olduğu kuruluşlardaki yolsuzluklar ilgili bilgimiz şahitlerimiz ve belgelerimiz var. İktidar partisinin adayının da sanki seçilmişçesine belediyenin birimlerine daha önce yolsuzluklardan atılan isimlere söz verdiğini biliyoruz ve neler yaptıklarının da takipçisiyiz. Gözlerimiz ve kulaklarımız mevcut belediye başkanı ve iktidar partisinin adayında. Yapılan her yanlışın karşısında Büyük Birlik Partisini bulacaklar. Yapılan yolsuzlukların belediye başkanlığını kazanmasak da takipçisi olacağız. Ortada bir menfaat söz konusu ise aynı masa etrafında toplanabiliyor. Özetle iktidarın ve ana muhalefetin birbirinden farklı yok. Nasıl bir belediyecilik anlayışımız var, herkes görecek” dedi.“Doğru bildiğimiz yolda yılmadan, usanmadan ilerleyeceğiz” diyen BBP Malkara Belediye Başkan Adayı Bahri Demir, Malkara’nın en büyük sorununun istihdam, eğitim ve altyapı olduğunu söyledi. Demir, “Geleceğin teminatı gençlerimizi, çocuklarımızı daha iyi şartlarda yetiştirmek için yetkililerin bu bölgeye yatırım yapmalarını bekliyoruz. Biz yerel yöneticiliğe talip olan biri olarak imkânlarımızı bu yönde kullanarak gençliğin rastgele yetişmesini değil bilinçli olmasını isteyeceğiz. Gençlik başıboş olmamalı. Seçildiğimizde Belediye olarak onlara imkânlar sunacağız.”

İSTİHDAM YARATACAĞIZ ANTALYA’YA RAKİP OLACAĞIZ

“Mahallelerimizde gelir seviyesi düşük gençlere ve kadınlarımıza yönelik ‘Seracılık ile Hayatlar Değişiyor’ projesini hayata geçireceğiz. Proje kapsamında gençlerimize ve kadınlarımıza yönelik seracılık, sulama ve fide yetiştiriciliği konularında kapsamlı eğitimler verilecek. Eğitimler sonrasında her biri için sera inşa edilecek. Seraların ısınma, sulama işleri ve aydınlatma ihtiyaçlarının giderilmesi için güneş enerjisi sistemi kurulacak. Doğaya zarar vermeyen yenilenebilir enerji kaynağının kullanılması adına büyük önem taşıyan proje ile gençlerimizin ve kadınlarımızın hem ekonomik olarak üretim girdi masraflarını düşürmeleri hem de iyi tarım uygulamalarına yönelik üretim gerçekleştirmeleri hedefliyoruz. Proje kapsamında her hafta ziyaret edilerek danışmanlık desteği vereceğiz. Bu çerçevede ürünlerin pazarlanması konusunda destek verilirken, proje ile köyden kente göçlerin önlenmesi de hedefleyerek yanı başımızda bulunan İstanbul pazarı için Antalya’ya rakip olacağız.”

MALKARA’YI CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ

“Işık Üniversitesi’ndeki arkadaşlarımız ve dostlarımızla Malkara’da fizibilite çalışması yaparak İstanbul’da bulunan Vialand konseptinde sadece bir eğlence alanı değil. İçerisinde alışveriş merkezi, restoranlar, sinema gibi birçok farklı özel alan bulunan, hayatın temposundan sıkılmış olan büyükleri ve eğlenmek isteyen minikleri ağırlayan TEMA Park projesini kazandırarak Trakya’nın cazibe merkezi haline getireceğiz. Biz Belediye Başkanlığını kazansak da kaybetsek de Büyük Birlik Partisi kazanacak, Malkara kazanacak” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 14:24
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER