banner51

Liderler Tekirdağ'a Geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Süleymanpaşa’da halka seslenecek.

Liderler Tekirdağ'a Geliyor

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde öncesi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Süleymanpaşa’da halka seslenecek.

İLK OLARAK KILIÇDAROĞLU GELİYOR

15 Mart Cuma günü Süleymanpaşa’ya ilk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Meydanı’nda saat 17.00’da Tekirdağlılara seslenecek. “Belediyecilik, Halkın Derdine Derman Olmaktır”, “Derman Belediyeciliği” sloganları ile Süleymanpaşa’da vatandaşa seslenecek olan Kılıçdaroğlu, partisine destek isteyecek.

BİR GÜN SONRA CUMHURBAŞKANI GELİYOR

Kılıçdaroğlu’nun mitinginin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 Mart Cumartesi günü saat 11.00’da aynı yer Cumhuriyet Meydanı’nda Tekirdağlılara seslenecek. “Memleket İşi Gönül İşi”, “Gönül Belediyeciliği” sloganları ile Süleymanpaşa’da vatandaşa seslenecek olan Erdoğan, partisine destek isteyecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 16:58
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER