Başarılı Hoca Milli Takım Antrenörü Oldu

Malkara ilçesinin adını tüm Türkiye’ye ve ardından Avrupa’ya tanıtan ve ardından Türkiye Taekwondo Milli Takımına kısa sürede 6 sporcu kazandıran başarılı taekwondo hocası Gökhan Fındık Milli takım antrenörü olarak görevlendirildi.

Başarılı Hoca Milli Takım Antrenörü Oldu

Milli Takım Antrenörlüğüne görevlendirilen Gökhan Fındık açıklamada; 24 yıllık aktif spor ve taekwondo hayatimin son 4 yılı sevdiğim bu branşın antrenörlüğüyle devam etmektedir. Bu 4 yıllık antrenörlük kariyerimde toplamda Türkiye Şampiyonluğu, Türkiye 3’üncülüğü, 2 kere Avrupa Oyunları 2’nciliği diğer 2'si de Avrupa Oyunları, 1 sporcumuz da Sofya 3’üncüsü olmak üzere bölgesel, yerel ve uluslararası şampiyonalarda son 1 yıl içerisinde ilçemize 134 madalya kazandırmış olmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyim.

Şubat ayında gireceğimiz Uluslararası Turnuvada ben ve 4 sporcum dahil olmak üzere toplamda 5 Malkaralı olarak ülkemizi Milli Takım adına Millilik sıfatının onuruyla temsil edeceğiz. Kısa sürede bu başarıya sahip olmamız disiplinli ve istikrarlı çalışmalarımız ile gerçekleşmiştir. Bu başarı grafiğimiz her geçen gün artmaktadır. Daha yolun başındayız bu kısa zamanda elde etmiş olduğumuz bu başarılar ileride Malkara’mızın adını Dünyaya duyurmak adına yeni hedefler belirlememizi sağladı. Kısacası buna yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyebiliriz.

Türkiye Taekwondo Milli Takımına kazandırmış olduğum 6 milli sporcu ve katılmış olduğumuz tüm şampiyonalardaki göstermiş olduğumuz üstün başarılı performanslar neticesinde beni antrenör olarak Türkiye Milli Takımı ile birlikte tüm Türkiye’den Milli Sporcularımızın katıldığı bir turnuvada  korta çıkıp yarışma yönetmek Milli Takım antrenörü görevine layık gören Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Sayın Doç. Dr. Metin Şahin  ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen çok değerli Yönetim kurulu üyemiz ve Malatya ASKF Başkanımız Seyfullah Özdemir, Ankara Taekwondo il Temcilcimiz Candemir Eyigun , Tekirdağ İl Temsilcimiz Sertaç Kadir Gülersönmez, Çerkezköy GHSİM Taekwondo Antrenörü Mustafa Kılıç ve  Federasyonumuzun tüm yönetim kurulu üyelerine ve en büyük destekçim eşime aileme teşekkürlerimi sunuyorum, dedi.

Anadolu Ajansı tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryal
müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır.
Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER