banner51

‘Gıdanı koru kampanyası’ lansmanı gerçekleştirildi

TARIM VE ORMAN BAKANI DR. BEKİR PAKDEMİRLİ, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU VE BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GIDA VE TARIM ÖRGÜTÜ (FAO) TEMSİLCİSİNİN KATILIMI İLE "GIDANI KORU KAMPANYASI" LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. LANSMANA, DİJİTAL ORTAM EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RECEP ZIPKINKURT DA KATILDI.

‘Gıdanı koru kampanyası’ lansmanı gerçekleştirildi

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Temsilcisinin katılımı ile "Gıdanı Koru Kampanyası" Lansmanı gerçekleştirildi. Lansmana, dijital ortam Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt da katıldı.

365 oda ve borsa yönetim kurulu başkanlarının katılımıyla ‘Webinar’ üzerinden düzenlenen lansmana Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt katılım sağladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 20:21
İHA tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryalmüdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER