Tekirdağ DSYB’den Üyelerine Büyük Hizmet

Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından yürütülen “Kendi Yemini Yapabilirsin Projesi” kapsamında üyelerine uygun fiyatlı (1,05 TL + KDV + Nakliye) arpa temin etmeye devam ediyor.

Tekirdağ DSYB’den Üyelerine Büyük Hizmet

Birlik tarafından bugüne kadar hiç yapılmamış bir faaliyet bugün üyelerimizin hayvanlarının yem hammaddesi ihtiyaçlarını karşılıyoruz diyen Birlik Başkanı Ergin Durgun, Süt ve besi yem fiyatlarının yüksek olduğu bu dönemde üyelerimizin yem maliyetlerini düşürmek için TMO Tekirdağ Şube Müdürlüğü depolarından üyelerimiz için arpa temin ediyoruz.

Bugün 1 ton Arpayı bile üyesinin köyüne, işletmesine ulaştırmayı kendine görev edinen bir Birliğiz. Tekirdağ’ın neresinde bir üyemiz varsa bizde oradayız, üyelerimizin hizmetindeyiz ve bundan gurur duyuyoruz diyerek üyelerimize kazandırmaya devam edeceğiz dedi.

Üyelerimizin hayvanlarının beslenmesinde kullandıkları yem hammaddelerini temin etmeyi görev edindik diyen Tekirdağ DSYB Başkanı Ergin Durgun, bundan sonra da mısır ve yonca gibi diğer yem hammaddelerini de aynı yöntem ile üyeleri için temin edeceklerini söyledi.

Anadolu Ajansı tarafından geçilen haberler, bu bölümde TrakyaManset.com editörlerinin hiçbir editoryal
müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır.
Haberler alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER